Замовити зворотний дзвінок, для отримання консультації?

Діагностика

Визначимо технічний стан газобалонного обладнання, його працездатність.

Read More
Установка

Ми встановлюємо тільки сертифіковане обладнання європейських брендів

Read More
Налаштування

Щоб зробити налаштування, потрібні спеціальні знання, в тому числі і обладнання.

Read More
Необхідні документи

Ми видаємо всі необхідні документи

Read More
WiFi для клієнтів

На нашій станції є безкоштовний WiFi для наших клієнтів

Read More
Смачна кава для клієнтів

Ми почастуємо Вас смачним і ароматною кавою

Read More

Калькулятор окупності ГБОСертифікати

Чому клієнти вибирають нас?

0

Досвід роботи

0

Ремонт і сервіс АВТО

0

Переобладнання АВТО

0

Економія бюджету клієнтів

Наші новини

Установка газобалонного обладнання в Києві

У зв'язку з постійним подорожчанням палива, багато власників автомобілів вирішують перейти на двопаливного систему. Така система управління успішно застосовується для стаціонарних генераторних установок, її реально встановити в різних транспортних засобах, незалежно від потужності роботи мотора. Двопаливними системи забезпечують точне управління в обох режимах.

Установка газобалонного постачання проводиться швидко, і приносить власнику багато додаткових можливостей і переваг.

Система ГБО знайшла широке поширення в країнах Європи. До нинішнього року європейським урядом було розроблено кілька програм, направлених на підтримку автомобілістів, які вирішують перевести свою машину на двопаливного систему. Кожному приватнику програми держава оплачує 2000 у.е для установки ГБО. За даними статистики, у багатьох країнах, що входять до складу ЄС (Франції, Німеччини, Греції), відсоток людей, що віддають перевагу двопаливного управління, виріс з 14% (2003 рік) до 40% (2015 рік). Настільки значуща цифра говорить про доцільність, економності та безпеки рішення оснастити автомобіль газобалонним обладнанням.

Переваги двохпаливної системи

Експлатаціі двохпаливної системи має безліч переваг. Крім економною вартості газового палива, вона несе в собі й інші переваги:

Зменшення агресивних викидів і шкідливих речовин, що забруднюють навколишнє середовище.
Проста установка і експлуатація.
Надійність.
Можливість застосування декількох видів газу: природного, звалищного або біогазу.
Забезпечення повного контролю детонації.
Підходить для карбюраторних і інжекторних двигунів.
Повна відсутність специфічного запаху газу.
Можливість економити до 50% на паливні витрати.
Збільшення ресурсів мотора.
Легкість реєстрації (як правило, весь процес займає не більше 3 годин і проводиться в ході установки).

Оскільки весь монтажний процес вимагає певних навичок, кожен власник автомобіля може замовити установку ГБО у нас в компанії. Вартість установки ГБО розраховується, виходячи з декількох факторів: марки автомобіля, складності роботи, особливостей машини. У будь-якому випадку, ціна на монтаж ГБО у нас буде абсолютно прийнятною для кожного замовника.

Безпека експлуатації ГБО
Експлуатація ГБО абсолютно безпечна для здоров’я людини, і ніяк не зашкодить технічної справності машини. Газовий балон виготовляється з міцної сталі товщиною не менше 4 мм – даний показник міцності вище, ніж міцність того матеріалу, з якого зроблена машина. Наші фахівці професійно і грамотно встановлять обладнання, гарантуючи безпеку і надійність виконаного монтажу.

Звертайтеся до нас – кваліфіковані механіки встановлять і протестують обладнання на місці, гарантуючи якість і надійність виконаної роботи.

Підготовка до встановлення ГБО

Установка ГБО вимагає попередньої підготовки, що полягає у виборі робочого місця і перевірки наявності всіх необхідних для роботи матеріалів. Після вибірки всіх потрібних інструментів, підбирається необхідне обладнання, що включає в себе: циліндричний балон, мультиклапан з коробкою з пластика, гофровані рукави (2 м), кріпильні стрічки і натяжні скоби, болти 8 мм, гайки 10 см в довжину, гайки під болти, ВЗП в наборі з кріпильними скобами, газова магістраль з діаметром 6 мм, саморізи (№ 15), газовий редуктор і газовий дозатор, бензиновий клапан, газовий змішувач (з пластика), вакуумна труба (5 мм), кнопка для перемикання систем, перехідники, хомути з діаметром 10, 12, 16 мм.

Після вибірки всіх потрібних запчастин і устаткування, можна приступати до безпосередньої установки ГБО.

Монтаж ГБО Київ

Установка газобалонного обладнання можлива на різних машинах. Так, щоб почати монтаж обладнання на ваш автомобіль, насамперед потрібно заїхати в гараж, при цьому залишивши вільне місце в області під капотом і багажника. Далі монтаж відбувається поетапно:

Демонтаж гумової гофри від фільтра в колектор.
Інсталювання змішувача на колекторі перед проведенням дросельної заслінки. Однією з умов є промазування посадочних місць герметиком.
Редуктор монтується на склянці бризковика (лівому або правому), в напрямку руху машини.
Знімаються електрораз’еми.
До форсунок приєднуються емуляторние роз’єми. Особливо важливим аспектом є суворе дотримання нумерації підключення бензинових форсунок по персональним циліндровим номерами.
Закріплення емулятора в такому місці, в якому він був би недосяжний для дії агресивних середовищ.
Підключення газового редуктора. Прокладання заправної магістралі.

Після виконання всіх зазначених пунктів, проводиться установка балона. В автомобілі можливий монтаж тороїдального або циліндричного балона (в залежності від особливостей машини, сидінь і інших чинників):

Балон укладається в нішу запаски.
Проробляються кріпильні отвори.
В отвори вставляються шланги для виведення магістралі довжиною 20 см. На балоні ставиться мультиклапан.
Установка балона.
Прокладання видаткової магістралі, підключення комутаційної системи (з бензину на газ), висновок ВЗУ.

По завершенні процесу, важливо упевнитися в правильності виконання: для цього буде потрібно запустити мотор і перемкнути його в газовий режим. Оскільки монтаж обов’язково проводити з порожнім балоном, автомобіль затихне при запуску зазначеного режиму, а на перемикачі загориться світлодіод жовтого кольору. Перевіряється не тільки справність роботи всіх зазначених компонентів – необхідно також упевнитися у відсутності витоків, і негайно усунути їх в разі виявлення.

Наші фахівці – професійні механіки з чималим досвідом роботи. Звертайтеся до нас в компанію компанію – ви гарантовано отримаєте якісну і надійну установку ГБО, звільнитеся від паперової тяганини з документацією і заощадите багато часу, сил і грошей.

эротический массаж Киев эротический массаж салон эротического массажа