Підготовка до встановлення ГБО
Установка ГБО вимагає попередньої підготовки, що полягає у виборі робочого місця і перевірки наявності всіх необхідних для роботи матеріалів. Після вибірки всіх потрібних інструментів, підбирається необхідне обладнання, що включає в себе: циліндричний балон, мультиклапан з коробкою з пластика, гофровані рукави (2 м), кріпильні стрічки і натяжні скоби, болти 8 мм, гайки 10 см в довжину, гайки під болти, ВЗП в наборі з кріпильними скобами, газова магістраль з діаметром 6 мм, саморізи (№ 15), газовий редуктор і газовий дозатор, бензиновий клапан, газовий змішувач (з пластика), вакуумна труба (5 мм), кнопка для перемикання систем, перехідники, хомути з діаметром 10, 12, 16 мм.
Після вибірки всіх потрібних запчастин і устаткування, можна приступати до безпосередньої установки ГБО.
Монтаж ГБО Київ
Установка газобалонного обладнання можлива на різних машинах. Так, щоб почати монтаж обладнання на ваш автомобіль, насамперед потрібно заїхати в гараж, при цьому залишивши вільне місце в області під капотом і багажника. Далі монтаж відбувається поетапно:
Демонтаж гумової гофри від фільтра в колектор.
Інсталювання змішувача на колекторі перед проведенням дросельної заслінки. Однією з умов є промазування посадочних місць герметиком.
Редуктор монтується на склянці бризковика (лівому або правому), в напрямку руху машини.
Знімаються електрораз’еми.
До форсунок приєднуються емуляторние роз’єми. Особливо важливим аспектом є суворе дотримання нумерації підключення бензинових форсунок по персональним циліндровим номерами.
Закріплення емулятора в такому місці, в якому він був би недосяжний для дії агресивних середовищ.
Підключення газового редуктора. Прокладання заправної магістралі.
Після виконання всіх зазначених пунктів, проводиться установка балона. В автомобілі можливий монтаж тороїдального або циліндричного балона (в залежності від особливостей машини, сидінь і інших чинників):
Балон укладається в нішу запаски.
Проробляються кріпильні отвори.
В отвори вставляються шланги для виведення магістралі довжиною 20 см. На балоні ставиться мультиклапан.
Установка балона.
Прокладання видаткової магістралі, підключення комутаційної системи (з бензину на газ), висновок ВЗУ.
По завершенні процесу, важливо упевнитися в правильності виконання: для цього буде потрібно запустити мотор і перемкнути його в газовий режим. Оскільки монтаж обов’язково проводити з порожнім балоном, автомобіль затихне при запуску зазначеного режиму, а на перемикачі загориться світлодіод жовтого кольору. Перевіряється не тільки справність роботи всіх зазначених компонентів – необхідно також упевнитися у відсутності витоків, і негайно усунути їх в разі виявлення.