Ремонт ГБО

Ремонтні роботи ГБО

Найменування

Ціна, грн

Замена ВЗУ 300-500
перенесення ВЗУ 300-500
Перенесення ВЗУ в люк бензобака 500-600
Заміна газової магістралі Ø 6 800-1000
Заміна газової магістралі Ø 8 800-1000
Заміна газових шлангів 300 за 1м.
Заміна тосольних шлангів 300 за 1м
Переврезка обігріву редуктора Від  600
Впорядкувати проводку ГБО Від 1000
Підбір діаметрів ДЮЗ + настройка 400

заміна ВЗУ​

Калькулятор окупності ГБОЗамовити зворотний дзвінок, для отримання консультації?

Ремонт ГБО в Києві

Газобалонна система набуває все більшої популярності серед українських водіїв, оскільки має безліч переваги: ​​економією палива, безпекою, зручністю в застосуванні, екологічністю. Проте, як і будь-які запчастини автомобіля, газобалонне обладнання може зажадати виконання повних або часткових виправлень, зміни окремих деталей або цілої системи. Ми надаємо власникам машин ремонт газобалонного обладнання якісно і за прийнятними цінами.

Ремонт ГБО Київ

Нерідко причиною поломки ГБО стає припинення просування газу в силову установку. Як правило, таке явище викликане несправністю електромагнітного газового клапана, що встановлюється на карбюраторі. Факторами поломки можуть також виступати:

Гальмівна робота швидкісного клапана в закритому вигляді.
Скупчення сміття і пилу в трубопроводі.
Попадання дрібного сміття в фільтри.
Відсутність повного відкриття витратного вентиля.
Несправний перемикач / редуктор.
Разгерметізірованіе газового клапана.

Несправності в налагодженій роботі газобалонного обладнання дають знати про себе появою різкого запаху газу, різким підвищенням паливного витрати під час поїздок і іншими показниками нестабільного функціонування, яких раніше не спостерігалося. При виявленні одного або декількох підозрілих чинників, слід терміново звернутися за проведенням ремонтних робіт по газобалонного обладнання в Києві – від своєчасного втручання професійних працівників залежить швидкість виконання ремонту і безпеку водія і пасажирів транспорту. Ми пропонуємо:

Повну або часткову зміну запчастин системи.
Очищення клапанів і фільтрів.
Ремонтування редуктора.
Заміну газового балона.
Подправкі датчика, регулювання і налагодження системи.

Список можна доповнити безліччю нюансів, що залежать від конкретної ситуації і виду поломки.

Вартість ремонту ГБО в Києві

Ціни на ремонт ГБО Київ в нашій компанії є найбільш прийнятними. Точні розцінки можна дізнатися на офіційній сторінці компанії, в довідковій службі або безпосередньо у майстра в сервісі. По завершенні ремонтних робіт, компанією видається гарантійний талон на термін 6-12 місяців (точний період залежить від виду і ступеня поломки). Звертайтеся в наш сервіс – грамотні співробітники з великим досвідом роботи зроблять авторемонт швидко і якісно, ​​при необхідності – поставлять нові деталі, забезпечать герметичні з’єднання необхідних елементів, гарантують безпеку і зручність в процесі використання автомобіля.

эротический массаж Киев эротический массаж салон эротического массажа